Hizmetlerimiz

Öykü Temizlik Firması olarak, temizlik personeli konusunda hassasiyet gösteriyor, personellerimizin hijyen eğitimlerini, sertifika vb. her türlü destek işlemlerini gerçekleştirerek değerli çalışanlarımızı hem topluma hemde kendilerine faydalı olmalarını sağlıyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimize nihai hizmet kalitesini sunabilmek için mücadele ediyoruz.

Ev Temizliği

Ev Temizlik Şirketi Öykü Temizlik; Daire Temizliği Firması olarak sizlere uygun ev temizliği fiyatları ile Temizlik Firmaları arasında hizmet veriyor.

Devamını Oku...

Ofis Temizlik

Profesyonel Ofis Temizlik Şirketi Öykü Temizlik; İstanbul'da Ofis Temizliği hizmeti veriyor. Sizde Ofis Temizliği fiyatları ve hizmeti hakkında bilgi alın.

Devamını Oku...

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası Temizliği Şirketi Öykü Temizlik İstanbul içinde uygun fiyatlı ve hızlı inşaat ve inşaat sonrası temizliği hizmetleri vermektedir.

Devamını Oku...

Villa Temizliği

Villa Temizliği Profesyonel Elemanlarımız aracılığı ile Hızlıca Yapılmaktadır. Kurumsal Bir Şirket ile Çalışarak Temizliğin Tadını Çıkartın.

Devamını Oku...

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizliği. Firmamız Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği konularında 15 yıllık uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliği

Devamını Oku...

Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama - !! 2 AY SÜRECEK %50 Dev KAMPANYA!, İstanbul Koltuk Yıkama | istanbul koltuk yıkama, koltuk yıkama istanbul.

Devamını Oku...

Temiz Ev - Konut ve Ticari Temizlik Hizmetlerinde Mükemmelik Yaratmak

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

5261
Tamamlanmış İş
5179
Mutlu Müşteri
7
Mevcut İş
124
Toplam Çalışan

Bazı Mutlu Müşteriler

Öykü Temizlik

0530 392 52 45 WhatsApp Destek