İçerenköy Temizlik Şirketleri

İçerenköy temizlik şirketleri arasında işletme olarak tecrübe ve hizmet seçenekleri olarak öne çıkmaktadır.
Hızlı rezervasyon için arayın/0530 392 5245 = 0216 498 8586
Öykü, Temizlik Şirketleri, Firmamız ev ve ofis temizlik, genel temizlik, ve inşaat sonrası, daire, villa, ve dış cephe temizliği, gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermektedir. Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi 1 günlüğüne bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar her zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizlik, hizmetini alacaksınız. Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir. Kullanılan Tüm Temizlik, Ürünleri Üniversal Kalite Belgeli Ürünleridir. Anadolu ve Avrupa yakasına servisimiz vardır. Temizlik fiyatları konusunda Fimamızı Arayarak bilgi alabilirsiniz.
Tüm Temizlik ürünler bizden 1 günde teslim ve temizlik garantisiyle ekibimizle hizmetinizdeyiz


İçerenköy ev temizliği ve İçerenköy villa temizliği ile sizlerin özel yaşam alanlarınızın en iyi şekilde temizlenmesi hizmeti verilmektedir. Ev ve villa temizleme hizmeti ile temizlik işlemlerinde profesyonel yardım isteyenler için kaliteli hizmet sunulmaktadır. Bayram ya da özel zamanlardan önce ya da istediğiniz zaman diliminde ev ve villanız istediğiniz şekilde temizlenmektedir.
İçerenköy dış cephe cam temizliği hizmetimiz ev ve iş yerlerinde dış cepheleri kirlerden kurtarmak üzere sunulmaktadır. Dış cephesi kaplama ya da cam olan yerlerin temizleme işlemleri özel makineler ile hızlı şekilde yapılmaktadır. Bu işlem ile birlikte lekesiz ve tertemiz bir dış cepheye sahip olacaksınız.
İçerenköy ofis temizliği ile ofislerinizde sizin belirlediğiniz zaman diliminde temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. İş yerinizdeki çalışma aksatılmadan en ince ayrıntısına kadar her türlü temizlik işlemi yapılabilmektedir. Yeri ve ofisinizde misafirlerinizi ve müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamak için belli aralıklar ile temizlik hizmeti alabilirsiniz.
İçerenköy cam temizliği ev ya da işyerlerinizdeki cam yüzeylerin temizlenmesi için sunulan bir hizmet seçeneğidir. İş yerleri ve mağazalar için cam yüzeyler büyük önem taşımaktadır. Bu yüzeylerin temiz olması iş yerinin performansını etkilemektedir. Bunun gibi evlerinde cam yüzeylerinin temizlenmesi ferah bir ortam için gerekli bir işlem olup firmamız tarafından lekesiz şekilde gerçekleştirilmektedir.
İçerenköy halı ve koltuk temizliği halılarınızı temizlemek ve lekelerinden kurtarmak üzere özel ekipmanlar ile sizlere sunulmaktadır. Halılarınız özel başlıklar ile yıkanarak içesindeki toz ve kirler çıkartılmaktadır. Koltuklar için özel tasarlanan başlık ile de temizlik işleminde en ince ayrıntıya kadar temizlik yapılabilmektedir. Üstelik özel şampuanlar ile hoş kokulu temizlik yapılabilmektedir.
İçerenköy yerinde halı yıkama işlemi halılarınızın başka bir yere taşınmasına gerek olmadan yerinde temizlenmesini sağlamaktadır. Bu hizmet sizlere özel taşınabilir halı yıkama makinesi ile sunulmaktadır. Halılarınız ev ya da iş yerlerinizde bulunduğu yerde yıkanabilmektedir. Bu sayede halılarınızın başka bir yere taşınması ve kuruması gibi işlemleri beklemeden yıkatmış olacaksınız.
İçerenköy fabrika temizliği profesyonel ekip ile fabrikalarınızın en iyi şekilde temizlenmesi hizmeti olarak sunulmaktadır. Fabrika temizleme işlemlerinde iş güvenliği konusunda eğitim almış olan ekiplerimiz ile temizleme yapılmaktadır. Bu sayede temizlik işlemleri sırasında işleriniz aksamamış ve sorun yaşanmamış olacaktır. Siz işlerinize yoğunlaşırken biz temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
İçerenköy okul temizliği temizlik konusunda en önemli yerlerden birisi olan okullar için sunulan özel bir hizmettir. Kalabalık okulların ortak kullanım alanlarının mikroplardan arındırılması salgın hastalıkların yaşanmaması ve temiz bir ortamda eğitimin yapılması için belli aralıklar ile tavsiye edilmektedir. Okul temizleme hizmetimiz hafta sonu ya da akşam saatlerinde yapılarak eğitim aksatılmamış olmaktadır.
İçerenköy yangın sonrası temizlik hizmeti belki de temizlik hizmetlerinden en zor olanıdır. Yangın yaşanmış olan bir alanda yerden tavana kadar her alanda temizlenmesi gereken yer bulunmasını ifade etmektedir. Bu alanların tekrar eski haline gelmesi için detaylı temizlik işlemi uygulanmalıdır. Firma olarak sigorta ve benzeri işlemler aksamadan temizlikleriniz yapılmaktadır.
İçerenköy gemi yat temizliği, yaz sezonu sonrasında gemi ya da yatlarınız için temizlik hizmeti olarak sunulmaktadır. Yat ve gemilerinizin hem içerisinde hem de dışarısında sunulan bu hizmetle yazın kirlenen gemi ve yatlarınız özenle temizlenmektedir. Bunun yanı sıra dilediğiniz zaman temizlik hizmeti alarak yatlarınızın her zaman kullanılır halde olması sağlanmaktadır.
İçerenköy su baskını temizliği hizmetimiz sel felaketi ya da boru patlaması gibi durumları yaşamış olan ortamların temizlenmesi için sunulmaktadır. Bu hizmetimizde temizleme işlemleri hızlı ve acil şekilde gerçekleştirilmekte ve bu alanlarınız en kısa zamanda kullanılır hale getirilmektedir.
Öykü Temizlik Şirketleri, Firmamız ev, ve ofis temizlik, genel temizlik, ve inşaat sonrası, daire, villa, ve dış cephe temizliği, gibi birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi 1 günlüğüne bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar her zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizlik hizmetini alacaksınız. Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir. Kullanılan Tüm Temizlik, Ürünleri Üniversal Kalite Belgeli Ürünleridir. Anadolu ve Avrupa yakasına servisimiz vardır. Temizlik fiyatları, konusunda 24 saat bilgi alabilirsiniz.
Temizlik Garantisi 1 Günde Teslim Garantisi
Tüm ürünler bizden 1 günde teslim ve temizlik garantisiyle ekibimizle evinizdeyiz
Ayrıntılar için ev, ve ofis temizliği, ve uygulamalara bakın
Bakırköy temizlik şirketleri, öykü Temizlik, Siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına 7/24 Aralıksız olarak hizmet vermektedir.


Bakırköy temizlik firmaları, içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık. Bakırköy temizlik şirketleri, arasında gerek referanslarımız, gerekse sağlığa uygunluk kurallarına uygun çalışmalarımızla da yine tercih edilen temizlik firmaları olarak en ilklerde yerimizi almayı başardık.
Bakırköy ev temizliği,
Günümüzde her çift evlerinin düzenli ve tertemiz olmasını istemektedir. Özellikle bayanlar evlerine oldukça titiz bakmakta sürekli toz almakta ve temizliklerini yapmaktadır. Ancak yapılan temizlikler sadece yüzeysel olmakta ve ertesi güne tesir etmemektedir. Ev temizliği önemli olduğu kadar bir o kadar da yorucu bir iştir. Ev hanımları bir işte çalışmamalarına rağmen günlük ev temizledikleri ve toparladıkları için oldukça fazla yorulmakta dır.
Ev temizliğinden en ideal verimi alabilmek için İstanbul Temizlik Şirketi olarak tamamen makineler kullanılarak ve uzman personellerin deneyimleri ile evleriniz ideal temizlik düzeyine ulaştırılmaktadır. Evlerinizin boyutuna ve temizlik durumuna göre sizlere özel olarak hazırlanacak fiyat listesine, temizlik esnasında kullanılacak temizlik aletleri ve makineleri de dahildir. Ev temizliğinden yıllardır hizmet veren Bakırköy Temizlik Şirketi, Yüzlerce referansı ile işinden ne kadar dikkatli ve titiz olduğunu göstermektedir. Öncelikli misyonu müşteri memnuniyet ve güler yüz esası olan firmamızda çalışan deneyimli elemanlar, işe başlamadan önce eğitilmekte ve gereken tüm esaslar öğretilmektedir.

Evinizi temizletmek ve ilk gün ki güzelliğine kavuşturmak için Bakırköy Temizlik Firması, Öykü Temizliği seçmiş olduğunuz takdirde personellerimiz eşyalarınızı özenle yerlerinden taşıyacak ve hiçbir zarar gelmeyecek şekilde teknolojiden de yararlanılarak muhafaza edecektir. Daha sonra evinizin tavandan tabana, camlardan fayanslara kadar her yeri özel ilaç ve makineler ile temizlenecektir. Temizlik sırasında ister işlerin başında durabilirsiniz isterseniz işi sadece İstanbul Temizlik Şirketi öykü Temizlik firmasının personellerine bırakabilirsiniz.

Ev temizliği sırasında uygulanacak tüm aşamalar sağlığa uygunluk hususlarına dayanmaktadır. Dezenfekte ve mikroplardan arındırma işlemi büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.
Firmamızın ev temizliği hizmeti verdiği bazı konular ise şunlardır;
Dayalı-döşeli (eşyalı) ev temizliği / daire temizliği inşaat sonrası daire / ev temizliği tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği, Taşınma öncesi ev temizliği, Buharlı ev temizliği ve daha pek çoğu. Kaliteli ve doğru firma ile çalışmak istiyorsanız öykü Temizlik binlerce referansı ile bir telefon uzağınızda.
Bakırköy Ofis Temizliği,
Ofis Temizliği verdiğimiz temizlik hizmetlerinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. İşletmeler, kurumlar, büro ve ofis çalışanları sabah iş başı yaptıklarında çalışma ortamlarının temiz ve düzenli olması ayrıca sağlıklı olmasını isterler. Yapılan araştırmalar, çalışılan yerlerin temiz ve sağlıklı olması, çalışanların işlerinde gerekli motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha verimli olmaları üzerinde etkili olduğunu kanıtlamış tır. Şöyle ki, temiz ve sağlıklı bir ofis ortamın da çalışan bir personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, fakat kirli ve sağlıklı olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullandığı tespit edilmiştir.

Bundan çıkarılabilecek sonuçlar ise Kirli olması nedeniyle özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybına neden olacağı, ayrıca temizlik zafiyeti nedeniyle personelde oluşan bıkkınlık ve isteksizliğin devamlı olarak personel yenilenmesine neden olacağı ve bunların sürekli yenilenen eğitim harcamalarının da şirkete ek bir maliyet oluşturacağı sayılabilmektedir.

Ayrıca personelin sağlığı üzerinde direk etkili olan ofis temizlik ve sağlığa uygunluk uygulamalarının zamanında ve rutin olarak yapılması, yine personelinizin vaktinin büyük bir bölümünü lavabolarda kişisel temizliğe harcamamasına ve çalışma sahasında daha verimli olmasına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Bunun yanında insanlar vakitlerinin çoğunu evlerinden daha fazla ofislerinde geçirirler Bakırköy Ofis temizliği, Bakırköy büro temizliği, iş yeri temizliği sürekli yapılan işletmelerde, çalışma ortamının temiz olması çalışanların motivasyonunu her zaman arttıran önemli bir etkendir.

Bakırköy Villa Temizlik Şirketi,
Villa temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Villa sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve sağlığa uygunluk ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Villa temizliği ve benzeri mekânlarınız için periyodik olarak veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en uygun (en üst kalitede) hizmet vermeyi arzuluyoruz. Villa temizliği siz değerli müşterilerimizin aile yaşam kalitesini daha rahat ve daha geniş bir ortam sağlanması amacıyla yaptırmış olduğunuz villanızı, satın alınmış bir villa veya tadilat görmüş bir villa temizlik hizmeti veya inşaat sonrası villa temizliği esnasında kullanılan temizlik ürün ve kimyasallar TSE standartlarına uygun temizlik ürünleridir.

Bakırköy Buharlı Temizlik Şirketi,
Buharlı Temizliğin Faydaları Buharlı Temizlik Makinesi hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir. Buharlı Temizleyici evde, iş yerinde ve otomobilde hemen her yüzeyde mükemmel bir temizlik ve sağlığa uygunluk sağlar. Daha az zamanda, daha az çaba sarf ederek, çok daha fazla iş yapabilirsiniz. Maksimum enerji tasarrufunun yanı sıra ve kolay kullanımlı buhar basıncı sayesinde artık temizlik, hem ucuz hem de çok kolaydır.
Deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir. Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulur, gerçek bir çevre dostu ve alerji karşıtı bir ürüne kavuşursunuz.

Mutfak, tuvalet, banyo temizliğinde, seramik ve fayans yüzeylerde oluşan kirleri kolayca çıkaran, asla vazgeçemeyeceğiniz bir üründür. Zengin aksesuarları sayesinde, geniş yüzeylerin yanı sıra ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizleyebilir. 150-160 derece sıcaklıkla; mikrop, ev tozları, mite gibi mikroskopik canlıların öldürülmesini sağlar. Buharlı Temizleyici kullanmakla, kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtulur; evinizin ya da iş yerinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlarsınız. Banyo ve mutfak duvar fayansları Buharlı temizliğin gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikro organizmalardan da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürtülen sıcak buhar yapışmış, yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar kuru bir bezle silinerek ya da su ile yıkanarak yok olur…

Öykü Temizlik Bakırköy Temizlik Şirketi, olarak, ev, ofis, dış cephe, cam temizliği, hastane, okul üniversite, site, konut, iş yeri, inşaat temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, yerinde koltuk yıkama ve bunun yanında ilaçlama, mermer cilalama, gibi hizmetler vermekteyiz. Bizlere ulaşıp hızlı rezervasyon yapabilirsiniz; Fiyat konusunda merak ettiklerinizi, Bakırköy temizlik şirketleri, fiyat listemizi aşağıda bulunan listemizden kontrol edebilirsiniz. Detaylı olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir, ya da mail yoluyla mesaj bırakırsanız biz sizi arayalım.
0530 392 52 45 (Mobil) 0216 498 85 86 (Ofis) info@oykutemizlik.com

Tecrübeli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Bakırköy, ilçemizde birçok periyodik temizlik projesi yürütmekteyiz. Kurumsal yapımızın bir getirisi olarak personelimize verdiğimiz sürekli eğitim ile Bakırköy Temizlik Şirketleri, arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Temizlik konusunda fark yaratıyoruz.

Evinize, ofisinize veya iş yerlerinize tanımadığımız birini almanın zorluğunu biliyoruz. Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ilk önem verdikleri unsur, güven olmaktadır. Temizlikçi ararken dikkat etmelisiniz. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi güvenlik taramasından geçtikten sonra evlerinize ve iş yerlerinize görevlendiriyoruz. Ayrıca bu personeller, diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmakta ve temizlik konusunda deneyimliler, sizlere belirtmek isteriz ki;

Bakırköy Ofis Temizliği,
Siz zamanınızı ve gücünüzü işinizi geliştirmek için harcarken, ofislerinizi kurumsal yapımız ve deneyimimiz ile temizlemek için bu işe talibiz. Birçok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz bunun sebebi dışarıdan temizlik hizmeti almak firmanızın yılsonu bütçesine bakıldığında maliyet açısından avantaj sağlamasıdır.
Ofisiniz m2 olarak küçük bile olsa, biz bu konuda size özel vereceğimiz fiyat teklifimiz ile temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kullanılacak temizlik kimyasalları da düzenli talep oluşturmanız durumunda, firmamız tarafından karşılanacaktır.

Öykü Temizlik Bakırköy Temizlik şirketi, olarak, profesyonel ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik ister her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmalıdır.

Temizlik şirketlerinizden firmanıza hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanın da yılsonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

Keşif ekibimiz geliyor, iş yerlerinizi geziyor size özel temizlik fiyatı sunuyor. Keşif ekibimiz için her hangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Hemen fiyat almak için bizi arayabilirsiniz 0530 392 52 45 ya da info@oykutemizlik.com mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Ev Temizliği BAKIRKÖY,
Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda şehir hayatının getirisi zaman kıtlığı, bu bağlamda iş yerinde geçirdiğimiz uzun ve yorucu saatler ve yolda geçen zaman da düşündüğünde temizliğe ayıracak vaktimiz kalmamaktadır.
Bakırköy, da birçok aile evlerini ve dairelerini, ev temizlik profesyonellerine yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Evinizi temizletmek istiyorsunuz fakat Bakırköy ’da temizlikçi, kadın arıyorsunuz, hem güvenilir olması hem de işi bilmesini istiyorsunuz. İşte burada biz size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, evlere yolladığımız kadın personeller ev temizliği konusunda profesyonel ve güvenilir.

Öncelikle ev temizliğinden beklentiniz ne? Nasıl bir ev temizliği istiyorsunuz detaylı mı normal mi? Detaylı ev temizliğinde ekip halinde geliyoruz standart bir daire için 2 kadın 1 erkek personel yeterli olmaktadır. Ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamızca karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda evlerinize deneyimli gündelikçi temizlikçi de yollanmaktadır.
Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Öykü Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

BAKIRKÖY Ev Temizlik Fiyatları,
1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 180,00 TL,
2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 350,00 TL (Malzeme dahil)
Ev Temizliği Ekip En az 3 Kişi 450,00 TL (Detaylı İnce Temizlik)
Fazla Çalışma Saat Ücreti 15,00 TL,
Ev temizlikleri ortalama 6 saat sürmektedir, 8 saate kadar ekstra ücret talep edilmemektedir.
Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları süresince istenmeyecektir.

Temizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,
İnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

İnşaat Sonrası TEMİZLİK, Nasıl Yapılıyor?
İnşaat sonrası ev temizliği en zahmetli temizlik hizmetinde ilk sırayı almaktadır. Eşyalı ve oturulan evlerin temizliğine oranla daha fazla uğraştırmaktadır. Bir personelin üstesinden gelmesi mümkün değildir. Profesyonel olmayan ekipler bile bu konuda sınıfta kalmaktadır. Kullanılacak kimyasallar çok önemlidir, su ile yapılacak temizlik boşa gidecektir. İnşaat sonrası temizlikte yapılması gerekenler.
Mermerler için ayrı, zeminin türüne göre ayrı, duvarlar için ayrı, kimyasallar kullanılmalıdır.
Temizlik personeli kimyasalların nerede kullanılması gerektiğini ve dozajını bilmelidir, aksi takdirde leke oluşacaktır. Yapılacak temizlik alanının büyüklüğüne göre ideal personel sayısı sizinle mutabakata varılarak belirlenmelidir.
Temizlik sektörü insan odaklı olduğu için, standart hizmet kalitesi sağlamak çok zordur. 2005 yılından beri biz bu konuda bu standartları sağladığımızı sizlere belirtmek isteriz. Sürekli ve güvenilir çalışan profilimiz ile hizmetinizdeyiz.

2018 Bakırköy EV Temizlik Şirketi, Fiyatları

1 Temizlikçi Kadın Personel (8 Saat) 180 TL
2 Temizlikçi Kadın Personel Malzemeli 350 TL
2 Kadın 1 Erkek Camcı Ekipmanlı Temizlik Ekibi 500 TL
Ortalama temizlik şirketleri fiyatlarımız. Unutmamalısınız ki taleplerinizin türüne ve sıklığına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatlar üzerinden güncelleme yapılabilir talepleriniz doğrultusunda. Personel çalışma saatleri ortalama 8 saattir, bir ev temizliği personeli ortalama 8 saat çalışmaktadır. Personellerimiz ortalama ev temizliğinde 8 saat çalışmaktadır.

Bakırköy Temizlik, Hizmeti için hızlı rezervasyon yaptırabilir, tüm temizlik ihtiyaçlarınız için keşif ekibimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Temizlik ihtiyaçlarınızı anında rezervasyon yapabilirsiniz. Bir gün önceden talebi oluşturmanız yeterli olacaktır. Taleplerinizi 0216 498 85 86 - 0530 392 52 45 nolu telefonlarla irtibata geçerek veya Mail yöntemleriyle iletebilirsiniz.
Aradığınız profesyonel temizlik personelleri ve gündelikçiler firmamızda, doğru adrestesiniz. Kurumsal temizlik hizmetlerimiz ile sizi temizlik işlerinden kurtarıyoruz.
Temizlik ihtiyaçlarınızı net olarak belirtmeniz, temizliğin verimini yükseltecektir. Ekip veya gündelikçi bayan hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. İş yerlerinizin periyodik olarak temizliğini yapmaktayız.

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi?
Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.
İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur?
İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım
Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.
Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim?
Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.
Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur?
Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Birçok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim?
Evet, sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 8 saat sürmektedir.
Bakırköy Temizlikçi, Kadın Gündelikçi Hizmetiniz Var Mı?
Evet, gündelikçi ev temizliği ve ofis temizliği yapan personellerimiz mevcuttur. 1 Gün önceden aramanız yeterlidir.
Bakırköy temizlik şirketleri, Bakırköy temizlik firmaları, Bakırköy ev temizliği, Bakırköy koltuk yıkama, Bakırköy kanepe yıkama Bakırköy yatak yıkama, Bakırköy villa temizlik şirketleri, Bakırköy Havuz Temizliği, Bakırköy Temizlik Şirketi, Bakırköy İnşaat Sonrası Temizlik, Bakırköy Okul Temizliği, Bakırköy Ofis Temizliği, Bakırköy Temizlikçi Firması

0530 392 52 45 WhatsApp Destek