Ev Temizliği

Ev Temizlik Şirketi Öykü Temizlik; Daire Temizliği Firması olarak sizlere uygun ev temizliği fiyatları ile Temizlik Firmaları arasında hizmet veriyor.

Devamını Oku...

Ofis Temizlik

Profesyonel Ofis Temizlik Şirketi Öykü Temizlik; İstanbul'da Ofis Temizliği hizmeti veriyor. Sizde Ofis Temizliği fiyatları ve hizmeti hakkında bilgi alın.

Devamını Oku...

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası Temizliği Şirketi Öykü Temizlik İstanbul içinde uygun fiyatlı ve hızlı inşaat ve inşaat sonrası temizliği hizmetleri vermektedir.

Devamını Oku...

Villa Temizliği

Villa Temizliği Profesyonel Elemanlarımız aracılığı ile Hızlıca Yapılmaktadır. Kurumsal Bir Şirket ile Çalışarak Temizliğin Tadını Çıkartın.

Devamını Oku...

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizliği. Firmamız Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği konularında 15 yıllık uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliği

Devamını Oku...

Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama - !! 2 AY SÜRECEK %50 Dev KAMPANYA!, İstanbul Koltuk Yıkama | istanbul koltuk yıkama, koltuk yıkama istanbul.

Devamını Oku...

Zemin Temizlik

mermer ve zemin temizleme Zemin temizlik şirketi Öykü temizlik mermer ve zemin temizliği konusunda uzman ekip ve ekipmana sahip.

Devamını Oku...

Yat Temizlik

Şirketimizde gemi temizleme işleriniz, büyük-küçük gemilerin ve yatların her tür temizliği yapılmaktadır.

Devamını Oku...

Cami Temizlik

Cami Temizliği Şirketi; Cami gibi kutsal alanlar ve diğer tüm ibadethaneler ortak amaç için yapılmış olup yoğun bir insan trafiğine maruz kalan platformlardır.

Devamını Oku...

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik Hizmetleri ile Yaşamış Olduğunuz Kötü Durumdan Ötürü Kalan Kötü İzleri Kapatmanıza Yardım Ediyoruz.

Devamını Oku...

Okul Temizlik

Okul Temizliği Nasıl Yapılır okul çok geniş bir yaş grubunu kapsayan ve ülkemiz için binlerce öğrenciyi içerisinde barındıran bir hizmet sunmaktadır

Devamını Oku...

Duvar Silme Temizlik

Ev temizliğinin en zorlayıcı kısmı hiç şüphesiz duvar silmektir. Duvarlar, dışarıdan gelen tozlar, yemek kokuları ya da sigara dumanı ile ilğili temizlik

Devamını Oku...
0530 392 52 45 WhatsApp Destek