Ev Temizliği

Ev temizliği hayatımızın en önemli parçalarından birisidir. Ev temizliği sağlıklıklı, hijyen, doğru şekilde yapıldığında hem aile sağlığını hem de ev içi huzurun sağlandığını biliyoruz.
Hızlı rezervasyon için 0530 392 5245 = 0216 498 8586
Yapılan araştırmalar temiz evlerde yaşayan insanların diğer insanlardan daha sağlıklı ve mutlu olduklarını ortaya koymaktadır. Bunu bildiğimiz için Göztepe Temizlik şirketi olarak ev temizliğine maksimum derecede önem veriyoruz. Ev temizliği firması arayışında iseniz 0216 498 8586 numaralı telefondan çekinmeden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ev Temizliği Nedir? Ev temizliği Nasıl Yapılır

Hayatımızın çok büyük bir bölümünü evimizde geçiriyoruz. Yemek yiyor, dinleniyor, misafir ağırlıyor, tuvalet ve banyo gibi ihtiyaçlarımızı gideriyor ve uyuyoruz. Tüm bu faydaları bize sunmanın doğal bir sonucu olarak da evimiz yoğun olarak kir, toz ve mikroba maruz kalıyor. Özellikle evde küçük çocuk varsa ya da hayvan besleniyorsa temizlik ihtiyacı daha yoğun bir şekilde hissediliyor. Zira kedi ve köpekler salya, kusmuk ya da dökülen kıllar sebebiyle halı ve koltuklarda leke ve kokuya neden olabilirken, çocuklar da zaman zaman altına kaçırabiliyor, yediklerini çıkararak herhangi bir yere atabiliyor ve beslenme sırasında etrafa döküp saçabiliyor. Yetişkinler de her ne kadar dikkat etseler de dışarıdan eve kıyafetleri ile toz taşıyabiliyorlar. Ayrıca mutfak ve banyo ile tuvaletlerin de kullanıma bağlı olarak düzenli bir şekilde temizlenmesi mikropların barınmaması açısından büyük önem taşıyor. Düzenli olarak temizlenmediği takdirde kirler kalıcı hale gelerek eşyaların ömrünün kısalmasına dahi neden olabiliyor. Eşyalarda herhangi bir zarar meydana gelmese dahi sağlığımızı bozan durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu durumda en önemli şey düzenli olarak ev temizliği yapmak ya da yapılmasını sağlamak. Çalışan bireyler için ev temizliğine zaman ayırmak her an mümkün olmuyor. Ya da ayrılan zaman kısıtlı olduğu için ev temizliği çoğu zaman yüzeysel olarak yapılıyor. Benzer durum hastalığı olan kişiler için de geçerli. Temizlik her aşaması zahmetli olan bir iş olduğundan eğilip kalkmakta, ağırlık kaldırmakta ya da silme işlemi yapmakta zorlanan kişilerin gerçekleştirilemiyor. Eğer çalışıyorsanız, hastalığınız sebebiyle evinizi temizleme olanağınız yoksa ya da bu sebepler sizin için söz konusu olmadığı halde temizlik yapmaktan hoşlanmıyorsanız veya temizliğe ayıracağınız zamanı daha farklı aktivitelerle değerlendirmeyi arzu ediyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız ev temizliği işini profesyonel elemanlar aracılığı ile yürütmekte olup size hiçbir zahmete katlanmadan sahip olacağınız hijyenik bir şekilde her yanı temizlenmiş evler sunmaktadır.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır? Ev Temizliği İstanbul

Firmamızın faaliyet alanının temelinde profesyonel ev temizliği yer almaktadır. Bu durumda müşterilerimiz tarafından da en fazla merak edilen sorulardan biri profesyonel ev temizliği nasıl yapılır sorusudur. Burada müşterilerimizin beklentileri ile firmamızın standart uygulamalarının kesişiminin sağlandığını ve bu şekilde her iki tarafı da memnun eden sonuçların elde edilebildiğini söylemek mümkündür.

Ev temizliği nasıl yapılır

sorusu hangi işlemlerin yapılacağı hususu kadar hangi alanın hangi malzeme ile temizleneceği ve hangi yöntemin kullanılacağı da önemlidir. Zira malzeme kalitesi önemli olmakla birlikte, doğru yerde doğru malzeme kullanılması daha fazla önem taşımaktadır. Ayrıca aynı alan için kullanılabilecek birden fazla temizlik yöntemi söz konusu olabilir. Kuru temizlik, silme, yıkama, buharla temizleme gibi farklı yöntemler kullanılması mümkündür. Her yöntemin kendi içerisinde avantajlı ve dezavantajlı yönleri olabilir. Ayrıca bazı yöntemler evin tümünde değil belirli alanlarında daha etkilidir. Burada hangi yöntemin kullanılacağına karar verilmesinde firmanın olanakları ile sizin talepleriniz devreye girmektedir. Temizlik için firmalar tarafından kullanılan deterjanların kalite bakımından değerlendirilmesi kişilere göre değişen sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Zira bazı müşteriler için leke ve kirleri en etkili şekilde uzaklaştıran deterjan kaliteli olarak ifade edilirken, bir kısmı ise içeriğinde sağlığa ve çevreye zararlı kimyasal maddeler bulunmayan ürünleri kaliteli olarak değerlendirmektedir. Ayrıca ev temizliğinde deterjan temini konusunda firmalar arası uygulama farklılığı olabileceğinin göz önünde bulundurulması gereklidir. Bazı firmalar yalnızca personel temin etmeyi tercih ederken, bazı firmalarda ise temizlik malzemesi de hizmet kapsamına dâhildir.

Ev Temizliği Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler. Ev temizlik şirketi

Ev temizliği nasıl yapılır sorusuna cevap olarak en başta söylenebilecek hususlardan biri evin süpürülmesidir. Zira derinlemesine temizlik yapılmadan, silme işlemine başlanmadan önce yüzeysel kirliliğin ortadan kaldırılması gereklidir. Kaliteli ve güçlü bir süpürge ile halı ve koltuklarınızda bulunan tozlar kolayca uzaklaştırılabilmektedir. Ev temizliğinin bir başka boyutu camların silinmesidir. Özellikle yüksek katlarda yaşıyorsanız güvenliğinizi tehlikeye atabilecek uygulamalardan kaçınmanız yararlı olacaktır. Firma elemanları ise cam temizliği konusunda deneyimli olup iş güvenliği tedbirlerini de alarak kısa sürede kolaylıkla camlarınızı temizleyecektir.
Ev temizliği denilince akla ilk gelen uygulamalar arasında halı ve koltukların temizlenmesi bulunmaktadır.

Ev Temizliği

Halı ve koltuklar için modern yıkama makineleri ile evde yıkama işlemi gerçekleştirilebileceği gibi buharlı temizleme ile sıcak buharın mikrop ve akar öldürücü gücünden de yararlanılabilir. Halı ve koltuklarda diğer zeminlerden farklı olarak dikkat edilmesi gereken husus kumaş ya da iplik dokusuna zarar vermeyecek şekilde uygulama yapılmasıdır. Bu alanlar, renk atması yaşanmasına müsait zeminler olduğundan kullanılacak deterjanın seçiminde titiz davranılmalıdır.

Ev temizliği fiyatları

Ayrıca bazı koltukların yapısı su değmesi halinde leke bırakacak özelliktedir. Bu nedenle yalnızca lekeli bölgenin temizlenmesi etkili sonuç almak için yeterli değildir. Leke için özel işlem yapıldıktan sonra koltuğun ve halının tamamına aynı temizlik uygulanmalıdır. Ev içi mikropların en fazla barındığı alanlardan biri mutfak diğerleri ise banyo ve tuvaletlerdir. Bu nedenle ev temizliğinin bu alanlarda etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi daha başarılı bir sonuç elde edebilmek bakımından önemlidir. Mutfak detaylı temizlenmesi gereken bir alandır. Ancak temizlik firmaları tarafından gerçekleştirilecek uygulamalarda mutfağın tamamı hizmet kapsamında olmayabilir. Dolap içleri gibi alanların temizlenmesi ve düzenlenmesi sizin sorumluluğunuzda olabilir. Mutfak için hizmet kapsamına dâhil olan bölümler hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. Tuvalet ve banyo ise ev temizliğinin olmazsa olmaz denebilecek kısmını ve nihai noktasını oluşturmaktadır. Zira temizlikte kullanılan suyun boşaltılması ve kirli bezlerin yıkanması sırasında bu kısımlarda yeniden kirlenme olacağından bu bölümler temizliğin en sonuna bırakılmaktadır. Banyoda temizlenmesi gereken bölümlerin başında duşa kabin ve klozet gelmektedir. Zira bu iki nokta nemin en fazla olduğu, buna bağlı olarak da mantar ve mikropların en fazla tutulum gösterdiği alanlardır. Burada kullanılacak deterjanın da klasik bir yüzey temizleyicisinden farklı olması beklenir.

Ev Temizliği Şirketi,Ev Temizliği Şirketleri

Ev temizliğini kendisi yapmak istemeyen ya da çeşitli nedenlerle yapma olanağı bulunmayan ve bu sebepten profesyonel kişilerle çalışmayı arzu eden kişiler için temizlik şirketleri hizmet vermektedir. Temizlik şirketleri aracılığı ile ev temizliği yaptırmanın en avantajlı yönlerinden biri temizlik için uygun zamanı belirleme konusunda esnekliğinizin fazla olmasıdır. Ayrıca temizlik firmaları tarafından verilen hizmeti gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş olan elemanlar, ev temizliği konusunda deneyim sahibi kişilerdir ve bu yönüyle de eviniz için en doğru malzeme ile en doğru uygulamayı belirlemek konusunda oldukça başarılıdırlar. Üstelik işini gördüğünüz ve memnun kaldığınız bir elemanı yeniden talep etme olanağınız da mevcuttur. Temizlik şirketi kurmanın büyük sermaye gerektirmemesi sebebiyle piyasada evinizi temizletebileceğiniz çok sayıda firma bulunmaktadır. Bununla birlikte her firmanın aynı kalite ve fiyatta ev temizliği hizmeti verdiğini söylemek mümkün değildir. Firmalar arasındaki bu farklılıklar kullanılan malzemelerin kalitesi ya da temizlik elemanlarının bilgi, beceri ve deneyimi ile doğrudan ilgilidir.

Ev Temizliği Şirketi

Bu nedenle evinizi temizletmeden önce firma seçimi yaparken kriterlerinizi en iyi karşılayacak kapasiteye sahip olan firmayı tercih etmeniz halinde sorun yaşama olasılığınız azalacaktır. Firmamız ev temizliği konusunda yılların deneyimi ile hareket etmekte olup, firma bünyesinde çalıştırdığımız elemanların seçiminde ve kullanılacak malzemelerin belirlenmesinde de titizlikle hareket edilmektedir. Temizlik şirketleri tarafından ev temizliği nasıl yapılır sorusuna cevap olarak şu hususu belirtmekte yarar vardır. Temizlik şirketleri maaş ve sigortasını ödedikleri, vergi yükümlülüklerini yerine getirdikleri elemanları çalıştırarak hizmet bedeli karşılığında, temizlenmesi istenen adreslere günlük olarak yönlendirmektedir .Personel temini olarak da ifade edilen bu hususta dilerseniz hizmetinden memnun kaldığınız belirli personeli firmamızdan talep etme olanağınız bulunmaktadır. Personel temini temizletmek istediğiniz evin büyüklüğüne ve yapılması gereken işlere göre değerlendirilmektedir. Eviniz metrekare büyüklüğü fazla olan bir yapı ise ya da inşaat sonrası temizlik gibi zahmetli bir uygulama yapılması söz konusu ise eleman sayısının normalden biraz daha fazla olması gerekebilir. Personel temini yoluyla evinizi temizletecekseniz düzenli olarak temizlenmesi için haftanın ya da ayın belirli günlerinde ya da her gün eleman gelmesini firmadan talep edebilirsiniz. Bu sayede yakınlarınızın tavsiyesi ile evinizi emanet edeceğiniz herhangi birinin boş gününü beklemek zorunda kalmazsınız. Üstelik firma bünyesindeki elemanların ev temizliği işini profesyonel olarak yapması dolayısıyla daha kısa zamanda daha fazla iş yapması söz konusu olacaktır.
Peki, firmamız tarafından gönderilen personel tarafından ev temizliği nasıl yapılır?
Bu konuda öncelikle ifade edilen husus, bu elemanların temizlik işini sistematik bir şekilde ve planlı olarak yaptıklarıdır. Bu sayede evinizin temizliği için gereken sürenin kısalmasının yanı sıra temizlik sırasında kirli alanların temizlenen kısımlara toz ve kir bulaştırması da önlenmiş olmaktadır. Evin her bölümü temizlik kapsamında değerlendirilmekle birlikte, temizlikle ilgili beklentilerinizi dile getirmek ve detaylar hakkında bilgi almak için firmamızla iletişim kurmanızda yarar vardır. Firma personeli camlarınızı parlak ve temiz bir görünüme kavuşturmakta, mutfağınızı, tuvalet ve banyo gibi mikrop ve bakterilerin üremesine müsait alanlarınızı, duvardan zemine evinizin tamamını etkili bir şekilde temizlemektedir. Bu sayede her an temiz olan bir eve sahip olabilir, hijyenik bir ortamda yaşamanın sonucu olarak sağlıklı bir hayat sürdürebilirsiniz.
Villa ya da dubleks daire gibi çok katlı bir eve sahipseniz ya da evinizin büyüklüğü standartların üzerinde ise bir kişi günlük temizlik için yeterli olmayabilir. Bu nedenle firmadan eleman temin ederken bu husus hakkında bilgi alınmakta ve sizin için kaç elemanın yeterli olacağı konusunda bilgi verilmektedir. Aksi halde bir gün içinde yetişmeyen temizliğin tamamlanabilmesi için yeniden eleman çağırmanız gerekebilir. Evinizde değerli tablo ve antika süs eşyası gibi objeler varsa, bu durumda profesyonel bir eleman işinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız tarafından temin edilen elemanlar eşyalarınıza zarar vermeden daha temiz görünmelerini sağlamanın en etkili yolları konusunda deneyim ve bilgi sahibi olduğundan, beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilmektedir.

0530 392 52 45 WhatsApp Destek Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake louis vuitton belt replica Louis Vuitton supreme Backpack louis vuitton messenger bag replica fake lv man bag louis vuitton backpack replica fake louis vuitton shoes louis vuitton outlet nederland Louis Vuitton wallet copy replique Sac Louis Vuitton imitaciones louis vuitton espana replica Jordan 4 Best faux Chanel bags imitazioni louis vuitton Louis Vuitton replica fake dior saddle bag chanel replica knock off chanel bags imitazioni borse dior replica gucci shoes imitazioni hermes cartier schmuck replica deutschland bracelet love Cartier replique replique louboutin replica gucci wallet replica louis vuitton wallet fake louis vuitton belt louis vuitton bumbag replica louis vuitton denim bag dupe louis vuitton sling bag replica replica louis vuitton m40780 cartier love imitazione fake louis vuitton backpack chanel bag replica fake louis vuitton wallet chanel imitazioni fake Louis Vuitton shoes gucci scarf replica cartier love bracelet replica replica louis vuitton wallet Louis Vuitton Replica louis vuitton sling bag replica dior replica Portafoglio louis vuitton imitazioni Portafoglio louis vuitton imitazioni replica louis vuitton hobo chanel replica replica cartier love bracelet replica Louis Vuitton shoes cartier love imitazione louis vuitton wallet replica