Zemin Temizlik

Günümüzde Zemin Temizliği oldukça farklılık ve uzmanlık gerektiren bir boyutta değerlendirilmedir. Zira zemin temizlik sektörü bu bağlamda inşaat sektörü ile beraber gelişime ve değişime uğramıştır. Firmamız zemin temizleme hizmetlerinde öncelikle zemin temizleme makineleri ve özel zemin temizlik kimyasalları kullanmaktadır. Sunmuş olduğumuz zemin temizliği hizmetlerimizde müşterilerimize sorunsuz ve kesin çözümler taahhüt etmekteyiz.Bununla beraber ekonomik ve kaliteli olmak da uzmanlığımızın diğer bir ayağını oluşturmaktadır.Firmamızdan talep edebileceğiniz zemin temizleme hizmetlerimiz:

  • Endüstriyel beton zemin temizliği,
  • Boyalı beton temizliği,
  • Beton zemin toz temizliği,
  • Lastik izi ve leke, kir, yağ kalıntıları temizliği,
  • boya artıkları ve özel leke temizliği

hizmetlerimiz sizler için kesin ve etkin çözümlerle sunulmaktadır.

Hizmet Alanlarımız; depo zemin temizliği, gıda depo alanı zemin temizliği, hastane ve sağlık tesisleri zemin temizliği, okul zemin temizliği, metro ve otopark zemin temizliği, epoksi zemin temizliği, pvc zemin temizliği, çini zemin temizliği v.b. tüm zeminlerin temizliği, bakımı ve parlatılması konularında destek talep edebilirsiniz.Zemin CilaZemin cilalama işlemleri için iki çeşit yöntem vardır. Bunlar;

Kristalize CilaMermer, traverten gibi yüzeyler için kullanılan cilalama işlemidir. Zemine uygun makina ve kimyasal ürünler kullanılarak cila zeminle özdeşleştirilir. Mermer gibi doğal taş zeminlere cila yapma işi profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iş olup uzun vadede karlı bir cilalama işlemi olarak görülmektedir.

Polimerize cila

Polimerize cila da mermer ve traverten gibi yüzeyler için kullanılan cilalama türüdür. Polimerize cila, kristalize cila ile kıyaslandığında daha az dayanıklı bir cilalama türüdür ve maliyet olarak daha uygundur. Ancak bizler uzun ömürlü oluşuyla kristalize cilayı tavsiye ediyoruz.