Yangın Sonrası Temizlik


Öykü Temizlik Şirketleri Tam Profesyonel ;
Firmamız ev ve ofis temizlik genel temizlik & inşaat sonrası daire, villa ve dış cephe temizliği gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermektedir.
Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi 1 günlüğüne bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar her
zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizlik hizmetini alacaksınız.
Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir.
Kullanılan Tüm Temizlik Ürünleri Üniversal Kalite Belgeli Ürünleridir.
Anadolu ve Avrupa yakasına servisimiz vardır. Temizlik fiyatları konusunda 24 saat bilgi alabilirsiniz.
Temizlik Garantisi 1 Günde Teslim Garantisi
Tüm ürünler bizden 1 günde teslim ve temizlik garantisiyle ekibimizle evinizdeyiz
Ayrıntılar için ev ve ofis temizliği ve uygulamalara bakınız.
Yangın sonrası temizlik şirketi olarak uzman afet sonrası ekibimizle yangın sonrası ev, ofis, depo, fabrika vb tüm mekanların ÜCRETSİZ keşifle incelenmesini talep edebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.. Meskenin durumuna göre personel, makina ve kimyasal envanteri çıkarılır, 1-3 gün arasında meskeninizin en kısa sürede eskisinden daha iyi bir görünümekavuşmasını sağlayabilirsiniz.
Yangın sonrası temizlik nasıl yapılır sorusunu cevaplamadan önce acilen yapılması gereken işlemleri sıralayalım:

Yangın sonrası yapılacaklar; kaba temizlik ve ince temizlik işlemi olarak iki sınıfta ele almak gerekir. Öncelikle kaba pislik uzaklaştırıldıktan sonra boya-badana ustası, tadilat işleri yapılmalı, daha sonra yangın sonrası halı-koltuk yıkama, yatak yıkama ve genel temizlik hizmeti veren firmalar çağırılmalıdır. Profesyonel yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu işlemleri entegre olarak sizlere sunmaktadır.
Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?
– Yangın çıkan meskenin zehirlenmelerin önüne geçmek amacıyla hava alması sağlanmalıdır.
– Deforme olmuş eşyalar ve kaba pislikler ve çöpler mekandan uzaklaştırılmalıdır.
– Temizlik yapılırken genellikle yangın islerinin sirayet ettiği tavandan tabana doğru bir sıralama yapılmalıdır. Çöpe atılmayı bekleyen bezlerle is ve kurumların kabası alınmalıdır. Boya badana ustası bundan sonra çağırılmalıdır.

– Koltuk ve halıların dezenfekte edilmesi işlemi mutlaka antibakteriyel kimyasallarla yapılmalıdır.
- Perde, battaniye, yastık ve yorgan gibi ultra hijyen gerektiren ev eşyalarının evden alınarak yıkama fabrikalarında temizliği yapılmalıdır.
– Yangın sonrası boya badana yapılırken yerlere komple poşet serilmeli, yerlerdeki boyaları çıkarmak için temizlikçilere fazladan ücret ödememe konusunda dikkatli olmalısınız.
– Dekore edilecek alanlar tespit edilmeli; tesisatçı, parkeci, alçıpan ustası, fayans ustası çağırarak profesyonel destek alınmalıdır.
genelinde ucuza uygun fiyata yangın temizliği hizmeti verdiğini söyleyen firmaların referanslı ve kurumsal olup olmadığına dikkat etmelisiniz; aksi takdirde eski firmaya ödenen ücret + yeni firmaya ödenen ücret + eve verilen ekstra zarar + gereksiz sıkıntı gibi bir maliyetle karşı karşıya kalabilirsiniz.
Hüner Temizlik Hizmetleri yangın sonrası temizlik işlemleri için tecrübeli ekip ve kaliteli ekipmanlarıyla tüm İstanbul’da 7/24 hizmet vermeye hazırdır. Bunun için firmamıza telefon edebilir, ÜCRETSİZ keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde bilgi almak için 0216 498 8586 telefondan bize ulaşabilirsiniz

0530 392 52 45 WhatsApp Destek Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake louis vuitton belt replica Louis Vuitton supreme Backpack louis vuitton messenger bag replica fake lv man bag louis vuitton backpack replica fake louis vuitton shoes louis vuitton outlet nederland Louis Vuitton wallet copy replique Sac Louis Vuitton imitaciones louis vuitton espana replica Jordan 4 Best faux Chanel bags imitazioni louis vuitton Louis Vuitton replica fake dior saddle bag chanel replica knock off chanel bags imitazioni borse dior replica gucci shoes imitazioni hermes cartier schmuck replica deutschland bracelet love Cartier replique replique louboutin replica gucci wallet replica louis vuitton wallet fake louis vuitton belt louis vuitton bumbag replica louis vuitton denim bag dupe louis vuitton sling bag replica replica louis vuitton m40780 cartier love imitazione fake louis vuitton backpack chanel bag replica fake louis vuitton wallet chanel imitazioni fake Louis Vuitton shoes gucci scarf replica cartier love bracelet replica replica louis vuitton wallet Louis Vuitton Replica louis vuitton sling bag replica dior replica Portafoglio louis vuitton imitazioni Portafoglio louis vuitton imitazioni replica louis vuitton hobo chanel replica replica cartier love bracelet replica Louis Vuitton shoes cartier love imitazione louis vuitton wallet replica