Villa Temizliği

Villa Temizliği hizmeti alanın genişliği ve eşya durumuna göre farklı şekillerde yapılmaktadır. İşin hızlıca bitmesi ve memnuniyet için en az iki temizlik personeli görevlendirilmektedir.
Standart ev temizliği ile karşılaştırmak doğru bir yaklaşım olmaz. Sonuçta villalar kullanım alanlarının genişliği, eşyaların kalitesi gibi sebeplerden ötürü daha zahmetli ve aynı zamanda detaylı temizlik hizmeti gerektirir.
Öykü Temizlik Şirketi 15 yıllık kurumsal tecrübesi ile bu konuda tam da aradığınız desteği size sağlayabilir.İşimizi severek yapıyor olmamız sonucunda her zaman mutlu müşteriler kazanabilmekteyiz.
Villa Temizliği Nasıl Yapılmaktadır ?
eğer villa temizlik personeli arıyorsanız size önerimiz sürekli çalışabileceğiniz ve kurumsal bir firma ile anlaşma yapmanız olacaktır. Kullanım şekli ve yapısal boyutları nedeniyle rutin temizleme işlemleri yaptırmanız hem sizin temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlayacak hem de maliyetleri düşürecektir.
Villa temizliği işlemleri daha önce de bahsettiğimiz gibi en az iki en çok 4 eleman tarafından endüstriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır.
Sizin ya da yardımcınızın yönlendirilmesi doğrultusunda detaylı olarak temizlik işlemleri sizin istediğiniz sıralamada yapılmaktadır.

Villanız için havuz temizliği ya da koltuk, halı yıkama gibi hizmetler de almak isterseniz lütfen önceden bildiriniz. Çünkü havuz temizleme hizmeti ve detaylı halı, koltuk yıkama hizmeti farklı elemanlar tarafından yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde talep etmeniz halinde ekip ve ekipmanlar buna göre hazırlanarak tederikli bir şekilde yollanacaktır.
Villa Temizleme Fiyatları
2018 yılı için detaylı ev temizleme fiyatlarımıza şuradan ulaşabilirsiniz. Villanız için standart bir fiyat vermek mümkün değil. Ancak villanızın boyutlarını temizlenecek alanları bize bildirmeniz durumunda tarafınıza hızlıca fiyat bilgisi verilecektir.

Sabah mis gibi bir evde uyanmanın bedeli paha piçilmezdir. Kurumsal temizlik firması ile anlaşarak rutin temizlik hizmeti aldığınızda size sadece keyif sürmek kalır. Sektörde 15 yıllık deneyimimizle rakiplerimizle kıyaslanamayacak derin bir tecrübeye sahibiz.
Sizleri sigortalı eleman çalıştırmanın zorluklarından en başta da mesuliyetinden kurtarmak için profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. Tamamı güvenlik soruşturması yapılmış ve uzun yıllardır bizimle sürekli çalışan personelimiz aradığınız temizliği size sunacaktır.
Müşteri mahremiyetini korumak en önemli ilkelerimizdendir.

0530 392 52 45 WhatsApp Destek